Uczucie palącej twarzy

witam juz nie daje rady przebadalem sie pod kazdym kątem Mój problem To " paląca twarz".gdy wchodzę do domu lub pomieszczeń grzewczych to moja twarz jak by miała wybuchną pali od środka a w dotyku nie jest sa uderzenia ciepła podejrzejnia to atopowe zapalenie skóry .czy to cos moze z hormonami męskimi co powinienem zrobic wcześnie brałem rózne maści na swędzącą skóre głowy smaruje dermowate i okolice onsa red blocker ale nic nie daje . gdzie mam sie udać o opomoc moze sprawdzic wycinek skóry

Magdalena StusiĹska

Czy konsultował się Pan z lekarzem dermatologiem? Być może ten specjalista postawi diagnozę.