Uderzenia ciepła na twarzy

witam na 42 lat od kilku lat męczę się " palącym p uderzeniem ciepła twarzy" - dosłownie twarz i uszy są czerwone i pieką, podczas skłonu czuję wzrost cisnienia najbardziej w ciepłych pomieszczeniach . Lekarz prowadzący zlecił badania Dopplera i reznans zatok badania kardiologiczne ,tarczyca,dermatologiczne alergologiczne nic nie wskazuje na przyczyne. Okład z lodu nic nie daje.Bardzo proszę o podpowiedz co moge jeszcze wykonać za badania żeby mi pomogło w jakim kierunku szukać przyczyny

Lek. Tomasz Budlewski

Ja zaproponowałbym jeszcze wykonanie badań hormonalnych. Proszę udać się do endokrynologa, a być może także do gastroenterologa.