Uczucie pełnej głowy i tłuczenia po uderzeniu
Witam. 2 miesiące temu zostalem uderzony w głowe. po jakichs 3 tygodniach pobolewala mnie głowa , oraz mialem uczucie jakby pełnej głowy. czy to moze miec jakis zwiazek?? co prawda mialem robione badanie TK bez kontrastu na którym stwierdzono ze nic nie wyszlo, ale juz sam niewiem. uczucie to mam do dzissiaj , oraz czasami mam takei dziwnie "ukłucia" w głowie. Co moze byc przyczyną??

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane przez Panią dolegliwości jak najbardziej mogą mieć charakter pourazowy. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka, którą pokieruje specjalista neurolog.