Uczucie pełności i wymiotowanie gęstym śluzem

Moja mama wymiotuje gestym sluzem zawsze wieczorem ma uczucie pelnosci i wszystko jej stoi w przewodzie . Jest po operacji zoladka wycieto czesc z powodu raka ma bajpassy i nadcisnienie . Robila badania ale nic nie wykazaly i nadal nie wiemy dlaczego tak sie robi . Miala tabletki przepisane na ta dolegliwosc ale nie pomagaja . Prosze mi pomoc co to moE byc jak to leczyc

Pani Mama musi być pod opieką gastroenterologa. Dolegliwości mogą być związane z przebytą operacją. Bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń dietetycznych.