Uczucie pojawiającego się zapachu zgniłego jajka

Witam! Od tygodnia czuję co pewien czas (kilka razy dziennie) dziwny zapach (kojarzący się z zepsutym jajkiem). Mam wrażenie, że pochodzi on jakby z wnętrza nosa;najczęściej też czuję go przy głębokim wciągnięciu powietrza przez nos właśnie. Dodam, że mam lekki katar, kicham. Jakiś czas temu miałam też niezidenfikowane,silne bóle zębów-dentysta poradził mi wtedy udanie się do laryngologa lub neurologa. Czy ten zapach może mieć z tym wszystkim związek? Czy może to być objaw nowotworu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.