Uczucie potrzeby wypróżnienia po wyjściu z domu

Witam Mam 18 lat i jestem w szkole średniej. Dopóki chodziłam do gimnazjum było wszystko dobrze-czułam się dobrze. Ale odkąd zmieniłam szkołę zaczęły się problemy. Zdążę pójść do szkoły, od razu muszę biec do łazienki. Mam też problemy z załatwianiem się. Boje się wychodzić gdziekolwiek, bo od razu pojawia się myśl "a co jeśli koniecznie zachce mi się do łazienki na tę grubszą sprawę?". Nie wychodzę prawie, boje się większych ilość ludzi. Co zrobi?C Czy moze być normalnie?

Może być normalnie!!! Polecam kilka wizyt u psychologa poznawczo-behawioralnego, który pomoże Ci pozbyć się problemu. To, co się dzieje - o ile nie masz problemów natury fizjologicznej jak zapalenie pęcherza - wynika ze sposobów myślenia. Praca z psychologiem poznawczo-behawioralnym pomoże zmienić styl myślenia na bardziej racjonalny. Jeśli w twojej okolicy nie ma takiego specjalisty, proponuję skorzystać z porady online (zapraszam do kontaktu). Pozdrawiam

Witam,
takie reakcje moga być formą oporu przed lękiem,którego Pani nie przezywa wprost,lecz poprzez potrzeby fizjologiczne.Można popracować nad problemem ,o którym mowa, poprzez psychoterapię i znależć sposób oswojenia sytuacji zewnętrznej,zgodnie z potrzebami.
Serdecznie pozdrawiam.