Co znaczy ten lęk przed siedzeniem sama w domu?

Witam mam 18 lat i strasznie się boje siedzieć sama w domu... nietylko w nocy ale też w dzień, mój chłopak musi ze mną chodzić do łazienki i czekać aż sie wykampię... Z rana jak wychodzę do pracy to przed lustrem jestem maksymalnie 5 minut, uciekam do pokoiku i budze chłopaka... czy psycholog mi w tym by pomógł? Mialam 5 lat drpresje i próby samobójcze czy to ma z czymś wspólnego?

Witam,

wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam serdecznie