Jak przekonać partnera do powrotu po rozstaniu?

Witam mam 27 lat mój były chłopak ma 26 lat,byliśmy razem 6 lat kocham go bardzo,wiem że on to ten jedyny. wczoraj potwierdził że bardzo mnie kocha,ale nie może być ze mną ..ponieważ często się czepiałam o bzdury...dał mi kiedyś 2 szanse zawiodłam go....ale nie miałam wtedy czasu na przemyślenie bo od razu się pogodziliśmy...a teraz mija 5 tyg odkąd z nim nie jestem... dostrzegłam u siebie wszystkie swoje wady i chce to zmienić...on się boi ze to się nie uda,nie wierzy mi co mam zrobić by go przekonać? dodam że on chce się spotykać i kontakt ze mną mieć bo dla niego ważna...z nikim się nie spotyka...proszę o pomoc

Szanowna Pani,
zalecane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem, z czasem zdecyduje Pani, co dalej?.
Pozdrawiam serdecznie