Jak radzić sobie z zazdrością o partnera?

Witam Potrzebuję pomocy, jak postępować w stosunku do dziewczyny, by odzyskać jej zaufanie, kiedy to dawała mi wielokrotnie szanse, obiecywałem ,że się zmienię a i tak czepiałem się jej, byłem zazdrosny bez powodu i potrafiłem nawet wyzwać i poszarpać, a ostatnim razem dowiedziała się o tym nawet rodzina bo się źle tam zachowałem, przez co zerwała ze mną kontakt i nie wiem jakie kroki podjąć.Chcę się zmienić, chcę udowodnić jej że to zrobię.Tylko jak sprawić by mi dała później jeszcze szanse.

Dzień dobry, tylko konkretne kroki z Pana strony mogą przekonać dziewczynę, że na prawdę chce Pan zmiany swojego zachowania. Porada, żeby iść do psychologa,psychoterapeuty jest dobrym pomysłem. On pomoże Panu zrozumieć, dlaczego Pan tak się zachowuje i razem wymyślicie środki zaradcze, żeby mógł Pan uporać się ze swoimi emocjami i zmienić swoje zachowanie. Trwała zmiana w Pana zachowaniu jest szansą na to, żeby i Panu i Pana partnerce było razem ze sobą dobrze. Życzę powodzenia.
Małgorzata Mont