Jak znaleźć partnera?

Dzień Dobry, mam 23 lata nie mogę sobie znaleźć faceta .I wciąż jestem sama spotykałam się przez internet z chłopakami ale też nie wyszło ,jestem bardzo nieśmiałą osobą ,pisałam z jednym chłopakiem przez pół roku zanim zgodziłam się na spotkanie pisał że będzie mnie wspierał i mnie nie zostawi no i się spotkałam 1 spotkanie wyszło idealnie i chciał kolejne spotkanie na 3 spotkaniu już nie chciał się spotykać powiedział że mnie nie chce a na 1 spotkaniu powiedział że się jemu podobam i to bardzo i że nie żałuję że się ze mną spotkał o co jemu chodziło? Dlaczego nie mogę mieć chłopaka na stałe tylko na 3 spotkania i odrazu jestem odrzucona, przecież nie zakochujemy się na 1 spotkaniu trzeba się poznać ,dodam jeszcze że mam problemy z mową, czy coś jest ze mną nie tak że chłopacy ode mnie uciekają proszę o pomoc

Szanowna Pani.
nie pisze Pani o jakie problemy z mową - o co chodzi? Zalecane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, możliwe, że praca z logopedą byłaby przydatna.
Pozdrawiam serdecznie