Dlaczego mężczyzna myśli, że na mnie nie zasługuje?

Jestem załamana, bo nie wiem co robić mam 22 lat .. poznałam faceta przez internet 26 lat, pisaliśmy prawie codziennie,chciał się spotkać, ja odmawiałam bo miałam problemy zdrowotne,tj trądzik hormonalny ale nie powiedziałam mu tego bo było mi wstyd i bałam się że nie będzie chciał już ze mną pisać trwało to rok ,mu zależało bardzo.. teraz gdy już jest lepiej i chcę się spotkać to on nie chce pisze ' a po co' a ja nie moge go zapomnieć..kiedyś napisał że nie zasługuje na mnie dlaczego? co robic?

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Ja widzę dwie najbardziej prawdopodobne możliwości
1 Mężczyzna w tym czasie znalazł kogoś bardziej dostępnego i nie chce tego powiedzieć wprost
2 Kiedy Pani zaczynała z nim pisać, była w trudnym momencie, i tak naprawdę nie była gotowa na bliższy kontakt. Dlatego podświadomie wybrała Pani do korespondencji kogoś, kto również nie był gotowy do tworzenia związku. Dlatego teraz, kiedy Pani już chce czegoś więcej, w nim uruchomił się lęk, który miał w sobie już od dawna. Ludzie z podobnymi problemami często się przyciągają.
Proponuję przestać nalegać i zobaczyć, co on z tym zrobi.