Uczucie przemęczenia, bóle głowy, wrażliwe piersi i bóle kręgosłupa a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam problem... kochamy się z mężem kilka razy w tyg i czasem jest to stosunek przerywany a czasem stosujemy prezerwatywy. moja córka ma 8 miesięcy i miałam już 3 okresy nieregularne po porodzie, jednak czasm mam wrażenie,że mogę być w ciąży, ponieważ jestem bardziej przemęczona, miewam bóle głowy, dziwny apetyt, wrażliwe piersi(karmię, bóle kręgosłupa i suchość u ustach). czasem wydaje mi sie, że cos mi i e rusza w brzuchu. czy to strach przed zajściem w ciążę czy mogę być w ciąży?:)

Witam. Ciąża w tej sytuacji jest jak najbardziej możliwa. Stosunek przerywany nie jest bowiem skuteczna metoda antykoncepcyjna.