Uczucie silnego uderzenia serca

Witam,moim problemem sa od jakiegos czasu uczucie silnego uderzenia serca..wykonalam wszystkie badania ekg,holter,echo,mg-potas,sod,wapn-tsh,cholesterol wszystko ok kardiolodzy u ktorych byłam mowia,ze wszystko ok a ja mam te nieprzyjemne odczucia co to moze byc?CZY TO MOZE SWIADCZYC O CHOROBIR SERCA?prosze o pomoc bo nie wiem gdzie mam sie udac..

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli kardiolodzy tak twierdzą to mogę tylko polecić udanie się jeszcze do innego kardiologa. Być może warto skonsultować Pani wyniki jeszcze u jednego specjalisty.