Uczucie trzęsienia się organizmu i dyskopatia oraz Hashimoto

Witam,od dłuzszego czasu mam problem,nie potrafię tego dokładnie określić,otóż czuję się bardzo dziwnie,ciągle czuję jakby wszysko się we mnie trzęsło,najgorzej jest ,gdy chodzę albo stoję,do tego stopnia ,że zaczyna mi się robić słabo.miałam robione badania,mam dyskopatię lędżwiową szyjną,chorobę Haschimoto,gastroskopia,kolonoskopia,usg ,ekg,ok chociaż ciągle czuję jakieś problemy w zołądku,nerki,potas,hormony tarczycy w normie,nikt nie potrafi mi powiedzieć co to może być,,dodam,że mam 56 lat,

Witam! Pani objawy nie są swoiste i mogą wiązać się z istnieniem różnych jednostek chorobowych. W związku z tym, że wiele przyczyn zostało już wykluczonych można zastanowić się, czy Pani dolegliwości nie wynikają np. z problemów natury psychicznej? Być może w ostatnim czasie doświadczyła Pani jakiegoś silnego stresu, który manifestuje się w postaci dolegliwości somatycznych. Myślę że warto wybrać się również na rutynową wizytę do ginekologa, gdyż opisane dolegliwości mogą wiązać się również z problemami ginekologicznymi.