Uczucie ucisku w dole pleców po prawej stronie

Witam! Od dwóch albo trzech dni mam uczucie ucisku w dole pleców po prawej stronie. Dosłownie czuję się tak, jakbym miała tam jakiś ciężki kamień, raczej mnie to nie boli jedynie odczuwam dyskomfort. Czy odczucie to może mieć związek z tym, że nie dostałam jeszcze miesiączki mimo, że jej przewidywany termin minął kilka dni temu(do tej pory cierpliwie czekałam, ale to gniecenie nie daje mi spokoju)?

Dolegliwości, które Pani opisała wymagają diagnostyki różnicowej bólu okolicy lędźwiowo - krzyżowej kręgosłupa oraz braku miesiączki. Żeby odpowiedzieć na Pani Pytanie trzeba zebrać dużo dokładniejszy wywiad chorobowy, zbadać Panią i najprawdopodobniej zlecić ukierunkowane badania dodatkowe. Ilość możliwych przyczyn jest bardzo duża i może obejmować np bóle mięśniowo - szkieletowe, endometriozę, ciążę, zmiany dyskopatyczne czy kamicę nerkową.