Uczucie ucisku w głowie od około 2 miesięcy

Witam. Mam ucisk w głowie, czasami jest w jednym miejscu czasami w róznych. ale zazwyczaj u czubka głowy. trwa to od około 2 miesiecy.. juz poprostu nie mogę tego znieśc. Ostatnio doszlo mi do tego gorace ucho prawe.. co dzien co drugi dzien.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, najlepszym rozwiązaniem będzie w tym wypadku zgłoszenie się do neurologa, wykonanie tomografii komputerowej głowy. Tylko na podstawie badania lekarskiego + badań obrazowych będzie można ustalić przyczynę dolegliwości.