Uczucie ucisku w skroni a rozpoczęcie stosowania plastrów antykoncepcyjnych

Proszę o pilna odpowiedz. . Nie mogąc przyjmować tabletek antykoncepcyjnych lekarz przepisal mi plastry vip juz musze zacząć ze stosować ale boję się bo czuje ciągle coś jakbym miała coś w glowie po lewej stronie od skroni. Co robić. Przykleić go czy nie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Za mało danych z wywiadu by można było Pani pomóc. Powinna się Pani ponownie skonsultować z ginekologiem zlecającym plastry antykoncepcyjne.