Uczucie wypełnienia tuż poniżej tchawicy

Dzień dobry, Od dłuższego czasu, około 2 lat, odczuwam dziwne 1-2 sekundowe odczucie, uderzenia, odbicia się "pustki" czy też dziwnego wypełnienia tuż poniżej tchawicy (nieregularnie, 1 dziennie, 1 w tygodniu ). Bardzo ciężko jest to uczucie opisać. Czy to może być związane jednoznacznie z sercem? Miałem kiedyś robione badanie "echo serca" - wszystko w porządku. Nie robiłem natomiast badań dot. EKG. Odczuwam przy tym niepokój i serce wtedy przyśpiesza, zaczynam się pocić. Po chwili przechodzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Propońuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.