Uczucie zatkanego gardła poniżej jabłka adama schodzące na klatkę

Witam, jakiś czas temu miałam problemy z żołądkiem które po lekach przeszły. Natomiast pojawiła się kolejna dolegliwość mianowicie uczucie zatkanego gardła poniżej jabłka adama schodzące trochę na klatkę. Czasami mam uczucie jakby mi jakaś wydzielina spływała a jak połykam to mam uczucie jakbym połykała jakiś korek i co jakiś czas odbija mi się. Z czym to może być związane i jak temu zaradzić samemu.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. Proponuję wykonać gastroskopię.
Pozdrawiam