Uderzenia gorąca ze zlewnymi potami po operacji laparoskopowej przepukliny pachwinowej

Od czasu operacji lapar przepukliny pachwinowej pod narkozą mam uderzenia gorąca ze zlewnymi potami na plecach. mokre dlonie stopy pachy norma Mam wrażenie że stale jestem gorący Nie mam gorączki Męczy mnie przewlekły suchy kaszel i szybsza przemiana materii. Interniści nie potrafią mi pomóc zamiast badań przepisują leki w ciemno np antydepresyjne Jakie badania zrobić do jakiego specjalisty isc? mialem morfologie hormony tarczycy kortyzol usgbrzucha i rtgklatki. tak sienie da zyc proszeopomoc

Piotr Pilarski

Witam,

takie niespecyficzne objawy przy prawidłowych wynikach oznaczają zaburzenia psychosomatyczne. Proszę postępować zgodnie z polecenia lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.