Uderzenie biodrem i krwawienie z dróg rodnych

Wiam Wczoraj poslizgnelam sie i uderzylam lewym biodnem i noga o kant stolu. Gdy wstalam rano mialam spuchniety obszer ,tak pod biodrem/pachwina i zaczelam krwawic z dróg rodnych ( tydzien przed normalna miesiaczka). Dodam ,ze kilka dni przed wypadkiem bolalo mnie biodro. Czy to jest zwykla obtuczenie,czy moze cos pawazniejszego?

Witam,
pytanie czy obecne krwawienie z dróg rodnych przypomina zwykłą miesiączkę, jeżeli nie - może być krwawieniem pochodzącym z uszkodzenia spowodowanego urazem.

pozdrawiam