Uderzenie w głowę podczas gry a możliwe następstwa

Witam! Dziś w szkole przez przypadek dostałem dość mocno w nos z głowy od kolegi. Po uderzeniu wystąpił tylko ból nosa i łzawienie, krwi nie było prawie wcale a ból nosa ustąpił po kilku minutach. Czy mogło dość do jakiegoś urazu czaski lub nosa? Z góry dziekuje za odp. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogło. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.