Uderzenie w nos u 6-letniego dziecka

Witam.Mój 6-letni syn jakiś czas temu przewrócił się i uderzył sie dolną częścią nosa tuż przy otworach nosowych.Nosek mu spuchł i poszliśmy do lekarza ale pani doktor stwierdziła że nos niejest złamany.Niedawno zauważyłam że chrzastką co jest pośrodku z jednej strony w dziurce jest wypukła a w drugiej dziurce jest wklęsła.Nie utrudnia to oddychania ale przy każdym lekkim uderzeniu boli nos syna.Czy trzeba to teraz nastawić operacyjnie czy narazie poczekać póki syn jeszcze rośnie.Z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry lub lepiej do lekarza otolaryngologa dziecięcego. Po badaniu lekarskim będzie można określić konieczność dalszej interwencji medycznej.