Unieruchomienie po zabiegu szycia ścięgna kciuka

Dzien dobry, moje pytanie dotyczy szycia ścięgna m. Prost. Dł. Kciuka, a dokładnie jak dlugo powinien on być unieruchomony po zabiegu oraz kiedy można rozpocząć ćw. Bierne. Dziękuję. Jola

Nie znam zakresu uszkodzenia ani sposobu zaopatrzenia chirurgicznego,jego skutku! Nie mogę więc odpowiedzieć! Proszę pytać operatorów , pozdrawiam , zż