Upadek dziecka a utrata przytomności

Witam, mój syn spadł dziś w wysokości 40-50 cm na pupę, bardzo płakał ze go boli a następnie na krótko stracił przytomność, jak już się ocknął to twierdził że już wszystko jest ok. Obserwuje go cały czas i nie widzę nic niepokojącego, ale martwi mnie to omdlenia. Czy powinnam udać się do lekarza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecam konsultację z lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie.