Utrata przytomności po upadku z rowera

Witam, Dokładnie 6 dni temu po upadku z rowera straciłem przytomność na 20 sekund, myślałem że to nic takiego ale na następny dzień odkryłem iż nie czuje zapachów lub jednak bardzo mało, byłem już na padaniach tomografem i wszystko jest ok czekam jeszcze na rezonans, lekarz powiedział że do miesiąca powinienem odzyskać węch, a ja tak bardzo się boję że chyba zwariuję jak nie będę czuł, POMOCY!!!

Witam serdecznie,

Proszę udać się na konsultację do neurologa, który Panią zbada, ewentualnie zleci dodatkowe badania i postawi ostateczne rozpoznanie i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.