Utrata przytomności po krwawieniu podpajęczynkowym

Witam W marcu 2013 roku przeszedłem krwawienie podpajęczynówkowe. Nie straciłem przytomności okropnie bolała mnie tylna część głowy.Tomograf nic nie wykazał,dopiero punkcja lędźwiowa,różowy płyn.Drugi tomograf z kontrastem też nic nie wykazał.Po dwóch tyg. wypuszczono mnie ze szpitala.Czułem się dobrze choć byłem bardzo słaby. Chyba po trzech miesiącach trzeci tomograf i też nic.Co mi było?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.