Utrata przytomności po krwawieniu podpajęczynkowym
Witam W marcu 2013 roku przeszedłem krwawienie podpajęczynówkowe. Nie straciłem przytomności okropnie bolała mnie tylna część głowy.Tomograf nic nie wykazał,dopiero punkcja lędźwiowa,różowy płyn.Drugi tomograf z kontrastem też nic nie wykazał.Po dwóch tyg. wypuszczono mnie ze szpitala.Czułem się dobrze choć byłem bardzo słaby. Chyba po trzech miesiącach trzeci tomograf i też nic.Co mi było?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.