Jaka była u mnie przyczynach utraty przytomności?

Witam Mam takie pytanie mianowicie 2 tygodnie temu Straciłem przytomność i miałem towarzyszące drgawki sprze gryzieniem języka bez oddania moczu czy stolca w szpitalu zrobili mi badania EEG głowy tomograf głowy z kontrastem i nic nie wskazało na to że mam epilepsje wychodząc ze szpitala wskazania dotyczące dalszego leczenia wyglądają tak że mam zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych przez 6 miesięcy i moje pytanie brzmi tak czy mogę wrócić do pracy jako kierowca zawodowy po mimo że badania wszystkie wyszły dobrze ?

Witam, jeżeli otrzymał Pan zakaz prowadzenia pojazdów na 6 miesięcy, należy się dostosować do zaleceń. Jeżeli jest podejrzenie choroby neurologicznej lekarze muszą być pewni, że ponowny atak się nie powtórzy, stąd termin ograniczenia wynikający z treści zarządzenia dotyczącego badań lekarskich kierowców. Proszę sobie wyobrazić że będzie miał Pan kolejny atak będąc za kierownicą pojazdu. Może Pan w ten sposób narazić siebie i innych użytkowników drogi. Proszę skonsultować się z lekarzem w kwestii dalszych badań. Po kolejnej konsultacji gdy lekarz stwierdzi brak przeciwwskazań będzie Pan mógł wrócić do kierowania pojazdem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka