Upławy a stosowanie Macmiror

Witam, w lutym trafiłam do ginekologa z powodu długotrwałych upławów oraz pieczenia i swędzenia przed okresem.Lekarz stwierdził infekcje i przepisał mi Macmiror complex 500, po którym przez jakiś czas miałam spokój. Jakiś czas temu pojawiły się podobne objawy, ale bez pieczenia i swędzenia poszłam ponowie do ginekologa, który znowu stwierdził lekką infekcje i przepisał mi gynalgin oraz tinidazolum. Po tych lekach wszystko ustało.Teraz po miesiączce mam mleczno żółty śluz na bieliźnie i mokro.

Piotr Pilarski

To również mogą być objawy infekcji intymnej. Sugeruję wizytę u ginekologa. Po kuracji sugeruję stosowanie preparatu Iladian.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.