Upławy, brak penetracji a ciąża

witam, jestem w 10 dniu cyklu (raczej regularne 29-31), w drugim dniu miesiączki chłopak przykładał mi penisa w prezerwatywie na czubek pochwy ale się nam zsunęła... partner nie wkładał członka i skończył na mój brzuch, dzisiaj zaobserwowałam białą plamke na ciemnej bieliźnie był to chyba upław ale nigdy takiego nie miałam bardziej przypominał kropkę zaschniętej spermy. czy moge byc w ciąży? czy to moze byc jakaś infekcja?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, mało prawodopodobną żeby to był objaw ciazy. Jeżeli objaw sie powtórzy zalecam wizyte u ginekologa. Pozdrawiam