Upławy i świąd po zabiegu usunięcia polipa dróg rodnych

Bardzo proszę mi pomóc bo ja cały czas noszę podpaskę, z pochwy coś się wydostaje, nie wiem czy to są upławy, podpaska jest brudna, nawet z odbytu mam brudzenia. Na dodatek czuję pieczenie i silne swędzenie. Czy to może być po usunięciu polipa, bo miałam usuwanego 3 września. Kochani lekarze ginekolodzy pomóżcie mi.

Elżbieta Rhone

Witam,
proszę Pani z takimi objawami powinna się Pani jak najszybciej udać do lekarza, niestety to, co Pani napisała to za mało żeby stwierdzić co Pani dolega. Lekarz powinien zebrać wywiad i zbadać Panią, ew zlecić dodatkowe badania.