Upławy z dużymi skrzepami

Dzień dobry. Od 2 miesięcy podczas miesiączki mam upływy dużych skrzepów krwi maja one ok 7 cm długości i z 2 cm szerokości(czuje jak wypływają) miedzy okresami zdarzają się tygodniowe plamienia.Byłam u gin na usg powiedział ze nic się nie dzieje i że powinnam zrobić badania na tarczyce i cukrzyce(wyniki ok)Czy może być to coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie badan hormonalnych. prosze koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa.