Uporczywe bóle głowy i drętwienia kończyn

Witam, Od kilku miesięcy mam problem z uporczywym bólem głowy, nasilającym się przy nachylaniu głowy, pojawia się z przodu głowy oraz bóle w klatce piersiowej i przy tym drętwienie lewej ręki. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów.Wiem, że powinnam się udać do lekarza lub zwolnić tryb życia, chciałabym jednak na początku się poradzić u Państwa. Proszę o ile to możliwe na tak skąpych danych powiedzieć mi co to może być. Pozdrawiam.

Witam. Na podstawie opisanych objawów rzeczywiście trudno postawić konkretne rozpoznanie. Opisane objawy są jednak niepokojące i mogą być wynikiem poważnych schorzeń układu nerwowego takich jak stwardnienie rozsiane czy guz mózgu. Mogą świadczyć również o schorzeniach kręgosłupa, być wynikiem przebytej infekcji lub innych schorzeń układu nerwowego. Proszę jak najszybciej zgłosić się do neurologa który przeprowadzi dokładną diagnostykę.