Uporczywy katar u 27-letniego mężczyzny

Szanowni Lekarze i stażyści, Uporczywy katar powraca, mam 26 lat, nic nie POMAGA, lekarz każę czekać do wiosny, mam uczulenie i leki nie pomagają żadne, uczulenie/alergię na roztocze, bardzo mnie to martwi, nic nie pomaga powtórzę, nie wiem czy mogę być odczulany, psychiatra musi wyrazić ZGODĘ, poza tym ogromny problem, bo muszę się lizać wewnątrz jamy ustnej w środku i też nic mi nie pomaga, bardzo proszę o pomoc, co robić, co działać? Mam 26 lat mężczyzna.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego trudno jest mi zaproponować możliwe rozpoznanie i leczenie. Sugeruję kontakt z laryngologiem.