Upuchlizna po leczeniu kanałowym

Witam, w trakcie leczenia kanałowego wystąpiła opuchlizna która ustąpiła prawie całkowicie, lecz niezupełnie. Leczenie było prowadzone również przy użyciu antybiotykoterapii. Jestem już 2 miesiące po zabiegu, ale niestety lekka opuchlizna nadal się utrzymuje. Czy istnieje jakiś sposób diagnostyczny na sprawdzenie co może być przyczyną utrzymującej się opuchlizny? Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Tak. W pierwszej kolejności zdjęcie RTG a w dalszej badanie tomografii komputerowej. Przede wszystkim jednak warto skonsultować się ze stomatologiem.