Uraz kciuka w prawej ręce

Witam, otóż doznałam urazu ręki prawej kciuk. Usg wykazało przekrwienie i obrzęk stawu. Uszkodzona torebka stawowa oraz wiezadlo, dodatkowo zwapnienie kości. Właśnie zakończyłam rehabilitację laser oraz fonodereze, niestety od kilku dni ból jest okropny, leki nie pomagają zbyt wiele. Czy powinnam się martwić ?

Radzę ponownie w tej sprawie skonsultować się z ortopedą. Skoro dolegliwości bólowe nie ustępują mimo przyjmowanych leków i rehabilitacji niestety gojenie raczej nie przebiega prawidłowo.