Uraz oczu w wyniku naświetlenie i oparzenia termicznego lampą bakteriobójczą

donalam urazu oczu tj naswieltenie,oparzenie termiczne oczu lampa bakteriobojcza obecnie zalecone okulary 2.0 i 0.25 drugie oka wczesniej nie mialam zadnych okularow ...jaki uszczerbek na zdrowiu

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego czy powstałe uszkodzenie jest uszkodzeniem trwałym? Jeżeli tak to dla każdego oka należy określić stopień ostrości wzroku od 0 do 10. Proponuję udać się do okulisty,