Wrażenie występowania mgły przed oczami

Witam, od paru miesięcy zauważyłem u siebie występowanie takiej jakby mgły w oczach, przykład gdy czytam książkę to nie mogę złapać tak jakby ostrości co utrudnia mi czytanie, jestem też krótko wzrokowcem i noszę okulary od 8 lat

Witam,
Proponowałabym wizytę u lekarza okulisty i szczegółową ocenę przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej z wybarwieniem fluoresceina.
Możliwa wada refrakcji pogłębiająca się, uszkodzenie rogówki, zapalenie rogówki.

pozdrawiam