Uraz skóry pod okiem

Witam, Ostatnio przewróciłem się i skutkiem tego było zdarcie skóry pod okiem (na kości policzkowej). Rana się zagoiła ale po upływie już 3,5 tygodnia nadal mam czerwony ślad (plamę, zaczerwienienie) w miejscu zdarcia skóry. Ranę po upadku od nastepnego dnia smarowałem LINODERM PLUS z pantenolem. Czy proces gojenia trwa tak długo i to przebarwienie zejdzie czy coś jest nie tak?

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Proszę jeszcze poczekać z 2-3 tygodnie, jesli miejsce to nadal nie będzie wyglądało prawidłowo, można udać się do dermatologa aby obejrzał zmianę.