Uraz zęba mlecznego a zmiana jego barwy

Witam, ,,oja 4,5 letnia corka 1,5 tyg temu doznala urazu zeba mlecznego jedynki, uderzyla sie o metalowy reling, dzisiaj zauwazyla ze ten zabek zmienil barwe,czy to ozxnacza martwice i zab trzeba bedzie usunac?

Proszę zgłosić się do lekarza dentysty na wizytę.Lekarz wykona badanie stomatologiczne,określi żywotność zęba.Jeżeli dziecko pozwoli sobie wykonać zdjęcie RTG/RVG wtedy lekarz je wykona.Na tej postawie można określić dalsze rokowania.