Urodziny zdrowego dziecka po zabiegu wyłuszczania mięśniaków

Dzien dobry . 12 lat temu miałam zabieg wyluszczenia miesniakow (dwa lata po urodzeniu dziecka ) Teraz mam 38 lat i prawdopodobnie jestem w ciazy(dwa testy pozytywne)Mam umówiona wizytę do położnej . Nie mieszkam w Polsce . Chciałam zapytać jakie mam szanse na urodzenie zdrowego dziecka ? Czy są takie przypadki jak mój. Niepokoi mnie fakt , ze przez tyle lat napewno jest duzo zrostów co bedzie utrudnieniem albo niepowodzeniem . Proszę o szczera odpowiedz czego moge sie spodziewać . Pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście możliwe jest donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego dziecka.