USG ciąży a wodogłowie
Witam serdecznie na zdjęciu USG lekarz zaznaczył szerokość dwóch komór bocznych mózgu płodu i pierwsza komora Lat Vent ma 2,25 cm (centymetra) a druga Lat Vent 1.32 cm (centymetra) Lekarka skierowała nas do specjalisty ale powiedziała, że to nie wodogłowie, ale jak czytam to wychodzi na to, że wodogłowie zaczyna się od 15 mm więc co oznaczają moje wyniki ?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki badań wymagają oceny specjalisty neurologa. Proszę zatem udać się do lekarza w umówionym terminie.
To tylko poszerzone komory mózgu, a nie ewidentne wodogłowie, które u płodu czasami mogą stanowić jeszcze normę do obserwacji dlatego lekarka wydała skierowanie do odpowiedniego specjalisty