USG ciąży w 6 tygodniu
Dzień dobry. Mam plemienia na brązowo w 6 tygodniu. Lekarz na izbie przyjęć stwierdził ze to z nadżerki. Ponadto nie widział zagnieżdżone go pecherzyka . czy to możliwe ze w 6 tygodniu USG nie zobaczyło lokalizacji

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane brązowe plamienia jak najbardziej mogą być wynikiem nadżerki. Na tak wczesnym etapie ciąży nie ocenia się umiejscowienia zarodka.