USG okolicy podżuchwowej i wyniki morfologii

Bardzo proszę o interpretację.Jakie badania powinnam wykonać. USG w lewej okolicy podżuchwowej hypoechogenny węzeł chłonny 8,7x10,2mm z umiarkowanie wzmożonym unaczynieniem od strony wnęki. Za prawym kątek żuchwy umiarkowanie hypoechogenny węzeł chłonny 4,7x10,2mm bez widocznego patologicznego unaczynienia.Wyniki morfologii MPV %NEUTROCYTÓW 41,8 (NORMA 45-70), %LIMFOCYTÓW 48,6(norma 20-45), ROZMAZ granulocyty segmentowane 41%(norma 45-70), Limfocyty 50%(norma 20-45) pozostałe w normie

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie sa objawy? Propońuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowańie.