USG połówkowe w 20. tc

Witam. Jestem w 20 tygodniu ciąży. Od początku biorę clexane 60 (pierwsza ciąża zakończona przedwczesnym porodem w 23 tyg.- stwierdzono zakażenie wewnątrzmaciczne). Mam stwirszoną mutację MTHFR. Teraz bylam na usg polówkowym i wyszły mi nieprawidłowe przepływy w tętnicach macicznych: LUA PI 1.72, RI 0.74, RUA (PI 1.31, RI 0.67). Notch obustronnie dodatne. Wizytę u ginekologa i immunologa mam dopiero za 2 tygodnie, ale strasznie sie denerwuje. Nie wiem niestety jakie powinny być normy. Dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu kwestiach najbardziej kompetentni są wymienieni specjaliści. proponuję kierować się ich zaleceniami.