USG w 20 dc a cykl bezowulacyjny
Witam, W 20dc miałam robione USG. Uwidoczniono na nim ciałko żółte (18 mm), ale odnotowano też, że zatoka Douglasa jest wolna. Czy był to cykl bezowulacyjny? Czy powinnam spodziewać się opóźnienia miesiączki? (zwykle mam cykle 28 dniowe)

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Pojawienie się ciałka żółtego świadczy o dokonanej owulacji. Był to cykl z owulają.