Usunięcie dwóch dwójek a wstawienie mostka

witam . Mam problem z zębami mam usunięte dwie 2 pan dentysta powiedzial ze sa sie zrobic mostek po zagojeniu stwierdzil ze przez moja wade zgryzu sie nie da ..mam strasznie zniszczone zeby i pruchnice czy da sie cos z tym zrobic ?? usupelnic i nastawic oje zeby do porzadku wszystkie ??

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

z opisu wynika że Pani zęby nie są w najlepszym stanie, więc bez badania i analizy zdjęć rtg trudno coś doradzić
niezależnie od tego proszę na to spojrzeć tak: nie można z przodu zrobić pałącu jeśli z tyłu obora..... MĄDROŚCI LUDOWE ZAWSZE SIĘ SPRAWDZAJĄ - myślę że żaden dobry stomatolog nie zrobi Pani mostu z przodu jeśli reszta zębó jest w złym stanie - niestety albo leczymy się całośćiowo albo zaczynamy leczenie od odcinków bocznych - dzięki temu efekt będzie trwały
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Z Pani opisuje wnioskuję, że sytuacja w Pani jamie ustnej jest nieciekawa. Niestety nie mogę nic konkretnego podpowiedzieć, gdyż nie widzę stanu zębów ani przyzębia.

Powinna Pani zgłosić się na konsultację ortodontyczną ( jeśli jest wada, o której Pani mówi ) i ten właśnie dentysta powinien pokierować dalszym leczeniem.