Usunięcie gruczolakowłókniaka piersi

witam mam pytanie 2 lata temu miałam wycietego guza gruczolakwlokniak 2mm wszystko było dobrze do pewnego czasu odczuwam w tej piersi straszny ból całej piersi i tu gdzie był guz mocniejszy takie szarpanie nie wiem co się dzieje,co jeszcze mnie niepokoi to sutek w tej piersi jest inny niż w tej drugiej.proszę mi powiedzieć co jest nie tak i co może być przyczyną?usg mam dopiero za dwa tygodnie a bardzo się martwię

Bez bezpośredniego badania, wyniku badania przynajmniej USG nie odpowiem konkretnie Pani na to pytanie. Radzę po wykonaniu badania USG zgłosić się na konsultację bezpośrednio do chirurga.