Usunięcie guza nerki a jego złośliwość

Mamie usunięto guz nerki o śr. 26 mm: rak jasnokom. z obrzękiem i wylewami krwi. Zmiana wycięta w całości, min. margines od strony nerki 1 mm. Zaawansow. pT1a. Nie chodzi o interpretację wyniku,lecz o wątpliwość, jaka mi się nasuwa. Czemu nie napisano, w jakim st. złośliwości był guz? Urolog, z którym konsultowałem wynik, powiedział, że w przypadku nerek stosuje się wył. skalę Fuhrmana. Tymczasem niejednokrotnie na forum spotkałem się z łączeniem tejże z "gradingiem". Uprzejmie proszę o pomoc.

Po prostu wynik badania h-p nie jest profesjonalny , albo Pan niezbyt dokładnie go przepisał , proponuję ponowne spotkanie z onkologiem , zż