Usunięcie guza w całości odbytu 65mm płasko wyniosły owrzodziały

Usunięty guz w całości odbytu 65mm płasko wyniosły owrzodziały.Guz nacieka błonę mięśniową i otaczającą tk. tłuszczową. Na13 w dwóch węzłach przerzuty. Stage III T3 N1 MX wiek 57 lat bardzo dobrze się czuję.Już po m-cu uprawiam gimnastykę lekką. Do zabiegu grałem w piłkę nożną 2x w tygodniu. stomię brzuszno-krokową. Co mnie czeka/chemia ponoć. Jakie rokowania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji zlecana jest okresowa kontrola. O ewentualnym rokowaniu powinien wypowiedzieć się lekarz prowadzący znający pełną historię choroby.